Biz Kimiz ?

1996 yılından itibaren bir çok küçük ve orta ölçekli işletmelere bilgisayar servis-destek hizmetleri veren kuruluşumuz, yeni bir oluşumla 2006 yılında yazılım ekibini kurarak bir çok sektöre proje bazında özel yazılımlar üretmeye başlamıştır. 2010 yılı itibari ile sağlık sektörü ile tanışmış ve 2011 yılı itibari ile Tüp Bebek merkezleri ile ilgili web-internet projeleri geliştirmiştir.

Yeni bir oluşumla DeGoDe Teknoloji Hizmetleri San. ve Tic. Ltd.Şti. olarak faaliyetine devam etmekte olan firmamız, 2010 yılında başladığı sağlık sektöründe edindiği tecrübeler ile tamamen Tüp Bebek Merkezlerine yönelik yazılımı olan TupBebeX ‘i 2012 yılında hayata geçirmiştir. Tüp Bebek sektöründeki ihtiyaçları iyi sentezleyen firmamız, 2014 yılında ise Tüp Bebek tedavilerinde ki tüm tedavi süreçlerini ve laboratuvar işlemlerinin güvenliğini sağlayan TupbebeX ID Çipli Güvenlik Sistemini hayata geçirmiştir. Kısa sürede bir çok klinikte yeni ürünümüz de kullanılmaya başlanmıştır.

2017 yılı itibari ile donmuş örneklerin ( Embriyo, Yumurta ve Sperm ) saklandığı sıvı azot tanklarının yönetimini ve takibini sağlayan Tank Controls ürünü sektöre sunulmuştur. Tüm dondurulan örneklerin 2D olarak şemalandırılması, doluluk oranları ve süre takipleri gibi embriyoloji – androloji laboratuvarların iş süreçlerini kolaylaştırılan ürünümüz ile hizmet yelpazemizi genişletmiş bulunuyoruz.

2019 yılı itibari ile ID Çipli Güvenlik Sistemimizi IVFID Witness System adı ile ve Tank Controls ürünümüzü de uluslararası pazara çoklu dil desteği ile sunmuştur. 2020 yılı itibari ile dünyadaki pandemi salgını ile yurt dışı pazarlarına satışlarımız azalmış olsa da, 2021 yılı sonu itibari ile tekrar hareketlenmiştir. Yurt dışında 15 üzerinde ve çeşitli ülkelerde mevcut müşterilerimiz bulunmaktadır. Her yıl uluslararası sektörel fuarlara katılmaya özen göstermekteyiz. Bununla birlikte bir çok ülkede distribütör anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Firmamız 2020 yılı itibari ile IVF TRACK adlı Laboratuvar Kalite Yönetim Sistemini hayata geçirmiştir. Halen Tüp bebek ve kadın sağlığı ile ilgili çözümler üretmeye devam etmektedir.

12 kişilik ekibimiz ile sadece Tüp Bebek Merkezlerine, Kadın Doğum Uzmanlarına ve IVF Laboratuvarlarına hizmet veriyoruz. Tüp bebek merkezlerine hazır kalıplar içerisinde hareket eden paket program / teknolojiler yerine, mevcut programımız ile, merkezin iş süreçlerine tam adapte olabilen, esnek bir yapıda çözümler üretiyoruz.

Sizlerle de tanışmak ve iş partneriniz olmak isteriz.

Saygılarımızla,

Bizi Tercih Eden Kurumlardan…