DeGoDe Teknoloji Hizmetleri olarak 2010 yılında projelendirdiğimiz ve geliştirmeye başladığımız Tüp Bebek Merkezlerine ve doktorlarına yönelik yazılımımız TupbebeX ismi ile 2011 yılı itibari le hayata geçirilmiştir.

Tüp Bebek Merkezlerinin tüm iş akışlarını bilgisayar ortamında eksiksiz takip edebilmelerine olanak sağlayan yazılımımız sayesinde ; tüm hasta işlemlerini hızlı, hatasız olarak takip edebilir, rapor ve analizler ile merkezinizin performansını ölçebilir, bilimsel makaleleriniz için sizlere esnek olarak sunulan tanı, yaş ve bir çok kritere göre raporlar elde etmenizi sağlar.

Yazılım geliştirme sürecinde, sağlık sektöründe faaliyet gösteren ve Tüp Bebek uzmanlığına sahip doktor, embriyolog, hemşire, hasta kabul, kalite yönetim personellerinden alınan bilgiler ve talepler doğrultusunda geliştirilmiştir. Yazılım kapalı bir paket program olmayıp, kullanacak merkezin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenebilir ve merkezinize uyum sağlayabilecek bir esnekliğe sahiptir.

Randevu kaydından başlayarak, hastanın doğumunun gerçekleşmesine  kadar olan tüm süreçlerini takip edebileceğiniz modüllere sahiptir.

Hem merkeze hem de hastaya büyük kolaylıklar sağlayan bu sistemde, hastanın tüm verileri güvenli bir veri tabanında tutulmaktadır. Güvenli bir şifreleme yöntemi sayesinde uzak erişim ile de merkez yönetici ve doktorları sistemi kullanabilmektedirler. Hastanızın sizi merkezi dışında aradığında da ona dosyası hakkında bilgi vermenizi sağlamaktadır. Ek modülleri ile zenginleştireilebilir, mobil uygulama modülü merkez çalışanları yada hastalarınız da sizin izin verdiğiniz verilerine ulaşabilmektedir.

Genel PDF broşürümüzü indirmek için TIKLAYINIZ

TupbebeX yazılımımıza ait örnek bir kaç ekran görüntüsü