Biz Kimiz ?

Hakkımızda

1996 yılından itibaren bir çok küçük ve orta ölçekli işletmelere bilgisayar servis-destek hizmetleri veren kuruluşumuz, yeni bir oluşumla 2006 yılında yazılım ekibini kurarak bir çok sektöre proje bazında özel yazılımlar üretmeye başlamıştır. 2010 yılı itibari ile sağlık sektörü ile tanışmış ve 2011 yılı itibari ile Tüp Bebek merkezleri ile ilgili web internet projeleri geliştirmiştir.

  • Tüp Bebek Klinik Yönetim Yazılımı
  • Elektronik RFID Çipli Şahitlik - Güvenlik Sistemi
  • Tank Control - Cryo Tank Yönetimi
  • IVF Track - Laboratuvar Kalite Yönetimi

Yeni bir oluşumla DegoDe Teknoloji Hizmetleri San. ve Tic. Ltd.Şti. olarak faaliyetine devam etmekte olan firmamız, 2010 yılında başladığı sağlık sektöründe edindiği tecrübeler ile tamamen Tüp Bebek Merkezlerine yönelik yazılımı olan TüpBebeX ‘i 2012 yılında hayata geçirmiştir. Tüp Bebek sektöründeki ihtiyaçları iyi sentezleyen firmamız, 2014 yılında ise Tüp Bebek tedavilerinde ki tüm tedavi süreçlerini ve laboratuvar işlemlerinin güvenliğini sağlayan TupbebeX ID Çipli Güvenlik Sistemini hayata geçirmiştir. Kısa sürede bir çok merkezde yeni ürünümüz de kullanılmaya başlanmıştır.

2017 yılı itibari ile donmuş örneklerin ( Embriyo, Yumurta ve Sperm ) saklandığı sıvı azot tanklarının yönetimini ve takibini sağlayan Tank Controls ürünü sektöre sunulmuştur. Tüm dondurulan örneklerin 2D olarak şemalandırılması, doluluk oranları ve süre takipleri, otomatik sıvı azota dayanıklı etiket üretimi gibi embriyoloji – androloji laboratuvarların iş süreçlerini kolaylaştırılan ürünümüz ile hizmet yelpazemizi genişletmiş bulunuyoruz.
2020 yılı itibari ile IVF TRACK adlı Laboratuvar Kalite Yönetim Sistemini hayata geçirmiştir. Halen Tüp bebek ve kadın sağlığı ile ilgili çözümler - teknolojiler üretmeye devam etmektedir.

14 kişilik yazılım, destek ve satış ekibimiz ile sadece Tüp Bebek Merkezlerine, Kadın Doğum Uzmanlarına ve IVF Laboratuvarlarına hizmet veriyoruz. Tüp bebek merkezlerine hazır kalıplar içerisinde hareket eden paket program yerine, mevcut programımız ile, merkezin iş süreçlerine tam adapte olabilen, esnek bir yapıda çözümler üretiyoruz.

Türkiye'de ki tecrübelerimiz ile, 2019 yılı itibari ile dünyanın bir çok farklı ülkesinde de ürünlerimiz satılmaya ve kullanılmaya başlanmıştır. Dünya IVF teknoloji firmaları arasında da hızla ilerlemeye devam etmektedir.

Saygılarımızla,TupbebeX - Tüp Bebek Klinik Yönetim Sistemi - Sertifikalar


TupbebeX - Tüp Bebek Klinik Yönetim Sistemi


Firma Tarihçemiz

TupbebeX - Tüp Bebek Klinik Yönetim Sistemi